ЗНО 2015 українська мова та література поглиблений рівень пробне тестування. Онлайн тест

ЗНО 2015 українська мова та література поглиблений рівень пробне тестування. Онлайн тест

Рейтинг:   / 30
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з української мови та літератури.пробне ЗНО 2015 українська мова

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з пробним тестом ЗНО-2015 з української мови та літератури поглибленого рівня та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 58 завдань пробного ЗНО 2015 з української мови та літератури. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 58 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-23, №29-53 та №59-62 (тести), нараховується 1 бал.

За кожну вірно вказану логічну пару у завданнях №24-28 та №54-57 (встановити відповідність), нараховується 1 балл.

За твір у завданні №58 бали нараховуються за кількість написаних слів. За твір до 100 слів бали не нараховуються. Максимальна кількість  балів (20 балів) буде нараховано за твір довжиною 200-210 слів. За твори  меншої або більшої довжини бал знижується.

За кожну повністю вірно вказану послідовність настання  подій/фактів  у завданнях №63-66, нараховується 3 бали, за вірно вказані тільки початкову та кінцеву подію/факт нараховується 2 бали, за вірно вказанні тільки початкову або кінцеву події/факти - 1 бал.

За кортоку відповідь у завданнях №67-74 бали нараховуються за кількість написаних слів. За відповідь до 20 слів бали не нараховуються. Максимальна кількість  балів (2 бали) буде нараховано за відповідь довжиною 20-30 слів. За твори  меншої або більшої довжини бал знижується.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 136 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з модифікованою таблицею перерахунку тестових балів для першої сесії ЗНО 2014 з української мови та літератури.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №1-23, №29-53 та №59-62) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" . В завданнях, де виконується аналіз тексту, для перегляду тексту натисніть на лінк "перегляд тексту".

Для питань на встановлення відповідності (завдання  №24-28 та №54-57) для кожного пункту оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

У завданні, де потрібно написати твір (№ 58) - введіть у поле текст Вашого твору. Підрахунок введених слів виконується автоматично. Потім натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення вірної послідовності подій/фактів (завдання №63-66) для кожного порядкового номеру послідовності оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь".

У завданні, де потрібно написати відповідь (№67-74) - введіть у поле текст Вашої відповіді. Підрахунок введених слів виконується автоматично. Потім натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Успіхів у проходженні пробного тесту ЗНО 2015 поглибленого рівня з української мови та літератури! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!