ЗНО 2012 українська мова та література 1 сесія. Онлайн тест

ЗНО 2012 українська мова та література 1 сесія. Онлайн тест

Рейтинг:   / 14
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з української мови та літератури.ЗНО 2012 українська мова та література. 1 сесія. Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом 1 сесії ЗНО-2012 з української мови та літератури та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 61 завдання першої сесії ЗНО 2012 з української мови та літератури. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 61 завдання (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-23 та №29-56 (тести), нараховується 1 бал.

За кожну вірно вказану логічну пару у завданнях №24-28 та №57-60 (встановити відповідність), нараховується 1 балл.

За твір у завданні №61 бали нараховуються за кількість написаних слів. За твір до 100 слів бали не нараховуються. Максимальна кількість  балів (24 бали) буде нараховано за твір довжиною 200-210 слів. За твори  меншої або більшої довжини бал знижується.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 111 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для першої сесії ЗНО 2012 з української мови та літератури.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №№1-23 та №29-56) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" . В завданнях, де виконується аналіз тексту, для перегляду тексту натисніть на лінк "перегляд тексту".

Для питань на встановлення відповідності (завдання  №24-28 та №57-60) для кожного пункту оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

У завданні, де потрібно написати твір (№ 61) - введіть у поле текст Вашого твору. Підрахунок введених слів виконується автоматично. Потім натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Успіхів у проходженні тесту ЗНО 2012 з української мови та літератури! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!