ЗНО 2012 історія України 2 сесія. Онлайн тест

ЗНО 2012 історія України 2 сесія основний тест. Онлайн тест

Рейтинг:   / 5
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з історії України.ЗНО 2012 історія України 2 сесія. Основний тест. Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом 1 сесії ЗНО-2012 з історії України та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 60 завдань основного тесту другої сесії ЗНО 2012 з історії України. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 60 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-48 (тести), нараховується 1 бал.

За кожну вірно вказану логічну пару у завданнях №49-53 (встановити відповідність), нараховується 1 балл.

За кожну повністю вірно вказану послідовність настання історичних подій  у завданнях №54-56, нараховується 3 бали, за вірно вказані тільки початкову та кінцеву події нараховується 2 бали, за вірно вказанні тільки початкову або кінцеву події - 1 бал.

За кожний вірно вказаний пункт зі списку у завданнях №57-60 (обрати зі списку 3 вірних відповіді), нараховується 1 бал.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 89 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для 2 сесії ЗНО 2012 з історії України.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №1-48) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення відповідності (завдання №49-53) для кожного пункту оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення вірної історичної послідовності подій (завдання №54-56) для кожного порядкового номеру послідовності оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь".

Для питань з вибором вірних відповідей зі списку (завдання №57-60), оберіть 3 різних вірних (на Ваш погляд) відповіді. Порядок вибору цифр у відповідях ролі не відіграє (наприклад, комбінації відповідей "146", "461", "614" і т.д - вважаються однаковими)

Успіхів у проходженні тесту 2 сесії ЗНО 2012 з історії України! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!