ЗНО 2014 біологія. Онлайн тест

ЗНО 2014 біологія. Основний тест

Рейтинг:   / 39
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з біології.ЗНО 2014 біологія. Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом ЗНО-2014 з біології та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 54 завдань ЗНО 2014 з біології. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 54 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-42 (тести), нараховується 1 бал.

За кожну вірно вказану логічну пару у завданнях №43-48 (встановити відповідність), нараховується 1 балл.

За кожну повністю вірно вказану послідовність настання подій  у завданнях №49-50, нараховується 3 бали, за вірно вказані тільки початкову та кінцеву події нараховується 2 бали, за вірно вказанні тільки початкову або кінцеву події - 1 бал.

За кожний правильно вказаний номер елемента групи класифікації у завданнях  №51-54 (класифікувати поняття, процес або організм) нараховується 1 балл (максимум 3 бали).

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 84 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для ЗНО 2014 з біології.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №1-42) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення відповідності (завдання №43-48) для кожного пункту оберіть відповідну на ваш погляд літеру варіанту відповіді  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Для питань на встановлення правильної послідовності подій (завдання №49-50) для кожного порядкового номеру послідовності оберіть відповідну на ваш погляд літеру  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь".

Для питань на класифікацію (завдання №51-54) ввести в клітинку кожної групи порядковий номер (одну цифру) властивості, котра найбільше пасує та натиснути кнопку "підтвердити відповідь".  

Успіхів у проходженні тесту ЗНО 2014 з біології! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!