ЗНО 2009 англійська мова. Онлайн тест

ЗНО 2009 англійська мова. Онлайн тест

Рейтинг:   / 10
ПлохоОтлично 

Дізнайтесь наскільки Ви готові до ЗНО з англійської мови.ЗНО 2009 англійська мова.Онлайн тест

Пройдіть безкоштовний онлайн-тест складений згідно з основним тестом ЗНО-2009 з англійської мови та дізнайтесь скільки балів отримали би Ви.

Як влаштований тест.
Даний тест складається з 45 завдань ЗНО 2009 з англійської мови. Завдання відкриваються у порядку зростання їх номеру. При натисканні кнопки "пропустити завдання" Ви переходите до наступного за номером завдання. Після того як пройдено усі 45 завдань (їх дозволяється і пропускати), знову розпочинається показ пропущених раніше завдань.

Тест закінчується, коли:

  • дано відповіді на всі завдання;
  • вичерпано час тестування;
  • Ви натиснули кнопку "завершити тест".

Як нараховуються бали. 

За кожну вірну відповідь у завданнях №1-32 (тести), нараховується 1 бал.

За кожне вірно вказане слово у завданнях №33-44 (завершити речення), нараховується 1 бал.

За твір у завданні №45 бали нараховуються за кількість написаних слів. За твір до 100 слів бали не нараховуються. Максимальна кількість  балів (24 бали) буде нараховано за твір довжиною 200-210 слів. За твори  меншої або більшої довжини бал знижується.

За результатами тестування можливо набрати від 0 до 60 балів.

Потім, набрані під час тестування бали перераховуються в 200-бальну шкалу ЗНО у відповідності з таблицею перерахунку тестових балів для ЗНО 2009 з англійської мови.

Як відповідати на питання

Для тестових питань (завдання №№1-32) оберіть вірний на Ваш погляд варіант відповіді і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" . В завданнях, де виконується аналіз тексту, для перегляду тексту натисніть на лінк "перегляд тексту".

Для питань на вказання пропущеного слова (завдання  №33-44) впишіть у поле одне вірне на ваш погялд слово  і натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

У завданні, де потрібно написати твір (№ 45) - введіть у поле текст Вашого твору. Підрахунок введених слів виконується автоматично. Потім натисніть кнопку "підтвердити відповідь" .

Успіхів у проходженні тесту ЗНО 2009 з англійської мови! (Якщо тест не завантажився натисніть тут )

Якщо знайшли помилку в тесті повідомте, будь-ласка про неї!